Proč investovat s námi

Protože to je jednoduché, rychlé a moderní. A protože víme, že pro úspěšnou investici je potřeba umět si dobře naplánovat své investiční cíle, vytvořili jsme naši aplikaci KKinvestor tak, aby vám v tom co nejvíce pomohla. K tomu nabízíme více než 100 investičních strategií od předních světových správců aktiv, a tak si u nás vybere opravdu každý - začínající i zkušený investor. Přesvědčte se sami:

Moderní aplikace pro plánování vašich investic

S naší aplikací KKinvestor si jednoduše naplánujete své investiční cíle a nastavíte pro ně speciální portfolia přesně podle svých potřeb. Můžete k tomu využít až 9 oddělených portfolií a řadu dalších užitečných funkcí, které vám usnadní investování, jako je pravidelná renta, investice do všech fondů jednou platbou, správa osobních údajů, investičního a AML dotazníku, změna bankovních účtů a další.

Široká nabídka fondů z celého světa

Přinášíme vám investice napříč různými třídami aktiv, regiony, sektory i aktuálními tématy. Klademe důraz na jejich aktivní správu a s pomocí principů společensky odpovědného investování vytváříme budoucí hodnoty nejen pro naše investory, ale i pro společnost jako celek.

Víme, jak vybrat ty nejlepší produkty. Na naší platformě naleznete přes 140 podílových fondů významných světových správců aktiv – společností Allianz, BNP Paribas, Fidelity, Goldman Sachs a Schroders. Více než polovina z nich je k dispozici v české koruně.

Investice do fondů již od 500 Kč.

Pokud chcete investovat pravidelně menší částky a využít výhody průměrování pořizovacích nákladů investice, můžete tak učinit již od 500 Kč u fondů v CZK. Pravidelnost je už na vás – měsíčně, čtvrtletně, anebo třeba kdykoli vás napadne dle vašich finančních možností.

Rychlá dostupnost Vašich peněz

Ačkoliv je investování spíše dlouhodobou záležitostí, může se stát, že budete potřebovat finanční prostředky pro řešení nenadálé situace. Anebo prostě chcete mít jistotu, že máte své peníze k dispozici kdykoli si vzpomenete. V aplikaci KKinvestor můžete kdykoli zadat on-line příkaz k prodeji a my vám běžně do 5 pracovních dní pošleme peníze zpět na váš účet.

Jednoduchá poplatková struktura

Vyznat se v cenících investičních produktů může být složité a často ani nevíte, kolik ve výsledku zaplatíte. Jedna z našich základních hodnot je transparentnost. Proto jsme nastavili jednotný vstupní poplatek 2,5 % pro všechny fondy na naší obchodní platformě. Výjimkou jsou fondy krátkodobých dluhopisů.

Podpora našeho call centra každý všední den

Potřebujete zjistit informace o svém účtu, nebo si nevíte rady s ovládáním aplikace KKinvestor? Tyto a řadu dalších otázek vám zodpoví naši vyškolení operátoři, kteří jsou k dispozici na telefonním čísle 210 320 101 od pondělí do pátku mezi 8 a 18 hod.