Proč investovat s námi?

U nás si vybere si každý - méně zkušený i náročný investor

Pro začínající investory, anebo pro ty, co hledají jednoduché investiční řešení je určena nabídka smíšených fondů od konzervativní po dynamickou strategii.

Pro ty, kteří si chtějí investiční portfolio sestavit sami máme v nabídce více než 50 tříd podílových fondů napříč různými třídami aktiv, regiony, sektory či specifickými tématy.

Navíc dbáme na to, aby všechny nabízené strategie splňovaly kritéria odpovědného investování a v rámci investičního procesu uplatňovaly tzv. ESG kritéria.

 

Investice do fondů v CZK již od 500 Kč.

Pokud chcete investovat pravidelně menší částky a využít výhody průměrování pořizovacích nákladů investice, můžete tak učinit již od 500 Kč. Pravidelnost je už na vás - měsíčně, čtvrtletně, anebo třeba kdykoli vás napadne dle vašich finančních možností. V naší aplikaci si sami jednoduše zadáte pokyn k nákupu nebo přestupu mezi fondy podle potřeby.

 

Rychlá dostupnost Vašich peněz

Ačkoliv je investování spíše dlouhodobou záležitostí, může se stát, že budete potřebovat finanční prostředky pro řešení nenadálé situace. Anebo prostě chcete mít jistotu, že máte své peníze k dispozici kdykoli si vzpomenete. S naší aplikací to není problém. Příkaz k prodeji můžete zadat kdykoli on-line a my vám běžně do 5 pracovních dní pošleme peníze zpět na váš účet.

 

Jednoduchá poplatková struktura

Vyznat se v cenících investičních produktů může být složité a často ani nevíte, kolik ve výsledku zaplatíte. Jedna z našich základních hodnot je transparentnost. Proto jsme nastavili jednotný vstupní poplatek pro všechny fondy na naší obchodní platformě 2,5 %. Výjimkou je pouze fond NN (L) International Czech Short Term Bond, kde žádný poplatek neúčtujeme.

 

On-line nástroj pro správu vašich investic

S naší aplikací KKinvestor můžete spravovat své investice 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Od zadání základních příkazů jako je odprodej nebo přestup mezi fondy, stažení historie transakcí až po změnu osobních údajů včetně průkazu totožnosti, bankovních účtů či aktualizaci AML nebo investičního dotazníku – to vše můžete provést, kdykoli si vzpomenete.

 

Kompletní informační servis na našem webu

Zajímají vás aktuální ceny a zhodnocení fondů, které prodáváme? Nebo byste si rádi přečetli více o různých investičních tématech, abyste se mohli lépe rozhodnout, jaké fondy z naší nabídky si vybrat? Zajímají vás novinky ze světa investic? To vše a mnohem více naleznete na našem webu www.kkip.cz.