Založení smlouvy s poradcem

Pokud chcete při uzavírání smlouvy s námi využít služby profesionálního poradce, který vám vše vysvětlí a pomůže při jejím vyplnění, stačí když nám na sebe dáte spojení a náš obchodní zástupce Vás brzy zkontaktuje.

1. Nejprve nás kontaktujte

Zavolejte nám na telefon +420 210 320 101, nebo nám napište e-mail na zc.pikk@tneilk a uveďte, že byste s námi chtěli začít investovat. Můžete také využít kontaktní formulář na našem webu. My už pak zařídíme vše ostatní. Najdeme nejbližšího obchodního zástupce a pošleme ho za Vámi.

 

2. Uzavřete s námi komisionářskou smlouvu

Pokud chcete investovat, musíte mít s námi uzavřenou komisionářskou smlouvu. To samozřejmě platí i u jakéhokoli jiného zprostředkovatele investic. Jedná se o rámcovou smlouvu, ve které na dvou stranách vyplníte své osobní údaje, test investora a dotazník týkající se prevence praní špinavých peněz (AML).

Naši obchodní zástupci vám pomohou s jejím vyplněním a ověří vaši totožnost. Zároveň vám také pomohou orientovat se v naší nabídce fondů, ke které vám poskytnou základní informace a zodpoví případné další dotazy. Žádné další papírové formuláře v případě standardního uzavření smlouvy nejsou potřeba.

 

3. Obdržíte přístupové údaje do aplikace KKinvestor

Pokud jsou všechny potřebné údaje správně vyplněny, vaši smlouvu zaregistrujeme a pošleme vám přístupové údaje do obchodní aplikace KKinvestor. Jakmile Vám přijde oznámení o aktivaci vašeho účtu SMS zprávou, je vše připraveno a můžete začít investovat.

 

4. Vyberte si z široké nabídky fondů

Můžete investovat do více než 100 fondů napříč světovými regiony, sektory a třídami aktiv. Využijte široké nabídky fondů v CZK od předních světových správců aktiv. Kompletní nabídku naleznete na našem webu v seznamu fondů a v dokumentu Přehled fondů KK Investment Partners.

 

5. Zašlete peníze na účet vybraného fondu… a investujete!

Je to tak jednoduché – stačí jen zaslat požadovanou částku podle platebního příkazu, který vám aplikace KKinvestor vygeneruje pro každé vaše portfolio. Jakmile bude platba zpracována, uvidíte investici ve svém portfoliu.