Jak se stát naším klientem

Chcete začít investovat? Stačí jen pár jednoduchých kroků

Lidé si občas myslí, že je investování složité. Domnívají se, že pro to, aby vůbec začali, musí podniknout mnoho složitých kroků. A to je často odradí. U nás je to ale velmi jednoduché a rychlé – posuďte sami:

1. Nejprve nás kontaktujte

Zavolejte nám na telefon +420 210 320 101, nebo nám napište e-mail na zc.pikk@tneilk a uveďte, že byste s námi chtěli začít investovat. Můžete také využít kontaktní formulář na našem webu – najdete jej například pod tímto článkem. My už pak zařídíme vše ostatní. Najdeme nejbližšího obchodního zástupce a pošleme ho za Vámi.

 

2. Uzavřete s námi komisionářskou smlouvu

Pokud chcete investovat, musíte mít s námi uzavřenou komisionářskou smlouvu. To samozřejmě platí i u jakéhokoli jiného zprostředkovatele investic. Jedná se o rámcovou smlouvu, ve které na dvou stranách vyplníte své osobní údaje, test investora a dotazník týkající se prevence praní špinavých peněz (AML).

Naši obchodní zástupci vám pomohou s jejím vyplněním a ověří vaši totožnost. Zároveň vám také pomohou orientovat se v naší nabídce fondů, ke které vám poskytnou základní informace a zodpoví případné další dotazy. Žádné další papírové formuláře v případě standardního uzavření smlouvy nejsou potřeba.

 

3. Obdržíte přístupové údaje do aplikace KKinvestor

Pokud jsou všechny potřebné údaje správně vyplněny, vaši smlouvu zaregistrujeme a pošleme vám přístupové údaje do obchodní aplikace KKinvestor. Jakmile Vám přijde oznámení o aktivaci vašeho účtu SMS zprávou, je vše připraveno a můžete začít investovat.

 

4. Vyberte si z široké nabídky fondů

Můžete investovat do více než 100 fondů napříč světovými regiony, sektory a třídami aktiv. Využijte široké nabídky fondů v CZK od předních světových správců aktiv. Kompletní nabídku naleznete na našem webu v seznamu fondů a v dokumentu Přehled fondů KK Investment Partners.

 

5. Zašlete peníze na účet vybraného fondu… a investujete!

Je to tak jednoduché – stačí jen zaslat požadovanou částku podle platebního příkazu, který vám aplikace KKinvestor vygeneruje pro každé vaše portfolio. Jakmile bude platba zpracována, uvidíte investici ve svém portfoliu.

 

Zavoláme Vám

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Napište nám a my Vám co nejdříve odpovíme