Aplikace KKinvestor

Plánujte a chytře investujte

Jedním z předpokladů úspěšné investice je jasný cíl a dobře nastavený plán s pomocí kterého chcete svého cíle dosáhnout. Investice pro děti? Rezerva na důchod? Nebo naopak oddělení části portfolia pro vyplácení renty?

V nové aplikaci KKinvestor si můžete všechny své investice přehledně naplánovat, nastavit si pro ně oddělená portfolia, sledovat v čase jejich vývoj a jednoduše upravovat kdykoli je potřeba. Aplikace má navíc řadu šikovných funkcí, která vám usnadní investování.

Jak to funguje?

Vyberete si svůj investiční cíl a založíte pro něj speciální portfolio. Ve svém účtu jich můžete vytvořit až 9.

 

V každém portfoliu si nastavíte do jakých fondů, kolik a v jakém poměru se má investovat. Vaše peníze se tak automaticky rozloží mezi vybrané fondy podle konkrétního nastavení.

 

Aplikace vám v každém portfoliu připraví platební příkaz s QR kódem, díky kterému zainvestujete jednou platbou do všech vybraných fondů v portfoliu.

 

Můžete si také nechat ze svých investic vyplácet pravidelnou rentu. Jednoduše si nastavíte pravidelný pokyn k prodeji či přestupu mezi fondy, který můžete kdykoli upravit, pozastavit nebo zrušit.

 

V aplikaci vidíte celkový vývoj svých investic a detailní náhledy na všechna svá portfolia, která můžete jednoduše upravovat dle potřeby.

 

Chcete si investovat po svém? Není problém, v rámci základního portfolia si prostě vyberete fondy, které se vám líbí, a do nich bez dalšího plánování investujete.