Aplikace KKinvestor

Spravujte své investice online, kdykoli a kdekoli si vzpomenete


 

Naší obchodní aplikaci máte k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu… prostě kdykoli potřebujete zkontrolovat stav svého investičního portfolia, nebo zadat nějaké změny.

A pokud si nevíte rady, můžete se obrátit na naše call centrum na telefonním čísle +420 210 320 101, kde vám s obsluhou aplikace rádi pomohou každý všední den mezi 8 a 18 hod.

 

Jak se do aplikace přihlásit?

Jednoduše na adrese www.kkinvestor.cz kde zadáte své klientské číslo a heslo, které jste od nás obdrželi SMS po úspěšném zaregistrování komisionářské smlouvy do našeho systému.

 

Co všechno aplikace KKinvestor umí?

Zobrazit složení a vývoj celého investičního portfolia

Hned po přihlášení se zobrazí přehled všech vašich investovaných peněz v grafu rozděleném na jednotlivé třídy aktiv a měny. Jak se vyvíjely vaše investice v čase uvidíte v pravém grafu, kde si můžete jednoduše upravit sledované období.

 

Detailní přehled zhodnocení investic v jednotlivých fondech

Níže pak naleznete výpis všech fondů, ve kterých máte zainvestované peněžní prostředky, s informacemi o konkrétním fondu, aktuální ceně a výnosu včetně ikonek pro jednoduché zadání pokynů k přestupu mezi fondy, odkupu nebo nastavení pravidelné renty. Na konci každého řádku pak můžete jednoduše kliknout a stáhnout si historii transakcí.

 

Spravovat vaše osobní a další údaje

V aplikaci KKinvestor si můžete v pohodlí domova změnit téměř všechny údaje, které jste zadali při vyplňování komisionářské smlouvy. A to včetně nového průkazu totožnosti. Nemusíte tak nikam chodit a vyplňovat složité papírové formuláře, nebo kontaktovat vašeho obchodního zástupce. Stačí změny jednoduše zadat v aplikaci. Kromě osobních údajů můžete změnit anebo přidat čísla bankovních účtů a aktualizovat test investora či AML dotazník.

Kromě výše zmíněných funkcionalit v aplikaci KKinvestor naleznete také kompletní seznam fondů v nabídce včetně čísel sběrných účtů, kontaktní formulář a stručný návod na to, jak v aplikaci investovat, prodat či převést majetek mezi fondy.

Na úvodní straně vpravo také naleznete schránku se zprávami, kam vám mimo jiné posíláme aktualizovaný přehled fondů.