Založení smlouvy online

Pokud si chcete účet uzavřít sami a smlouvu vyplnit online, můžete si vybrat ze dvou způsobů: buďto využijete službu BankID, anebo založíte účet manuálně s ověřením přes SMS. Uzavření smlouvy online naleznete pod odkazem níže na webu aplikace KKinvestor.

1. Uzavřete komisionářskou smlouvu sami online

Náš online formulář Vás provede uzavřením komisionářské smlouvy. Pro založení smlouvy můžete použít BankID (pokud Vám to Vaše banka umožňuje) nebo využijte manuální způsob vyplnění smlouvy (v tomto případě budeme potřebovat Vaše dva doklady, díky kterým můžeme ověřit Vaši identitu).

Online formulář pro uzavření komisionářské smouvy s KKIP

 

2. Obdržíte přístupové údaje do aplikace KKinvestor

Pokud jsou všechny potřebné údaje správně vyplněny, vaši smlouvu zaregistrujeme a pošleme vám přístupové údaje do obchodní aplikace KKinvestor. Jakmile Vám přijde oznámení o aktivaci vašeho účtu SMS zprávou, je vše připraveno a můžete začít investovat.

 

3. Vyberte si z široké nabídky fondů

Můžete investovat do více než 100 fondů napříč světovými regiony, sektory a třídami aktiv. Využijte široké nabídky fondů v CZK od předních světových správců aktiv. Kompletní nabídku naleznete na našem webu v seznamu fondů a v dokumentu Přehled fondů KK Investment Partners.

 

4. Zašlete peníze na účet vybraného fondu… a investujete!

Je to tak jednoduché – stačí jen zaslat požadovanou částku podle platebního příkazu, který vám aplikace KKinvestor vygeneruje pro každé vaše portfolio. Jakmile bude platba zpracována, uvidíte investici ve svém portfoliu.