Základní informace

KK INVESTMENT PARTNERS, a.s.

V KK INVESTMENT PARTNERS, a.s. pokračujeme pod novým jménem v distribučních aktivitách společnosti NN Investment Partners C.R., a.s., která se v červnu 2021 rozdělila na obchodní platformu pro obchodování s podílovými fondy (KK INVESTMENT PARTNERS, a.s.) a nově založenou pobočku zahraniční společnosti NN Investment Partners B.V., Czech Branch,, která pro mateřskou společnost spravuje podílové fondy investující v regionu CEE.  Se společností NN Investment Partners i nadále velmi úzce spolupracujeme v oblasti distribuce podílových fondů.

Vybíráme fondy a investiční řešení, která naplňují základní filozofii aktivního investování podpořené důrazem na strategie odpovědného investování. Věříme, že tím zajistíme budoucnost nejen pro investory, ale také pomůžeme odpovědnému rozvoji celé společnosti.

Aktivní investování znamená odpovědnost vůči investorům nejen v oblasti naplnění finančních cílů. Znamená také odpovědnost za výběr kvalitních společností, které zajímá dopad jejich činnosti i pro budoucí generace.


Investorům nabízíme investice globálního rozsahu, doplněné, vzhledem k dlouholeté působnosti našeho managementu, o investice v regionu Střední Evropy. Reagujeme také na poptávku sektorových a tematických fondů.

Na obchodní platformě KKInvestor můžete nalézt více než 100 rozdílných investičních strategií podílových fondů od světových správců investic.


Pro domácí investory, kteří hledají nabídku se zajištěním proti kurzovému riziku je k dispozici rozsáhlá nabídka 62 fondů v domácí měně /Kč/.

Snažíme se našim klientům poskytnout jednoduchý investiční proces a maximální servis. To jim poskytujeme prostřednictvím obchodní aplikace KKinvestor, s jejíž pomocí mohou spravovat své investice bez zbytečných papírových pokynů, nebo nutnosti osobní návštěvy „kamenné“ pobočky. 

 

Vedení společnosti:

Jan D. Kabelka, člen správní rady odpovědný za obchod a investiční služby, partner

Jan D. Kabelka působí ve finančním sektoru od roku 1997. Prošel různými manažerskými funkcemi v Citibank, ING Investment Management, ve skupině ERSTE a do konce roku 2020 působil v NN Investment Partners C.R., a.s. na pozici generálního a obchodního ředitele a člena představenstva.

Petr Křemen, člen správní rady odpovědný za provoz a finance, partner

Petr Křemen působí ve skupine ING /NN od roku 1997 v různým pozicích v oblasti IT, operations, řízení projektů, od roku 2014 v NN Investment Parnters C.R., a.s. jako provozní a finanční ředitel, také jako člen představenstva.

Údaje platné k 14. 6. 2021