Nové fondy na platformě KKInvestor

14.06.2024 | Novinky

Do naší nabídky přidáváme nové fondy zaměřené na akciové investice.

 

Globální technologické akcie

 

Informační technologie zasahují do našich profesních i soukromých životů. Ovlivňují naše chování a návyky, jsou důležité pro rozvoj ekonomických sektorů. Bez rychlých a kvalitních dat, softwarových řešení pro velmi širokou škálu činností, robotizace, automatizace a postupně se rozvíjející umělé inteligence si neumíme náš život už představit.

Do oblasti IT směřuje také velké množství privátních investic. Z tohoto důvodu do naší nabídky přidáváme další strategii zaměřenou na globální společnosti z této oblasti.  Nově tak můžete investovat v české koruně do široce rozkročeného fondu společnosti Fidelity International.

Fond Fidelity Global Technology je Vám k dispozici v korunové denominaci s minimální investicí 500 Kč.

 

Akcie indických společností

Indie je významnou součástí rozvíjejících se trhů. Její pozice se stále zvětšuje, a to zejména s ohledem na růst demografického vývoje. Z tohoto pohledu se jedná o relativně mladou ekonomiku vykazující sympatický důraz na vnitřní obchod a rostoucí domácí spotřebu. To je velkým rozdílem vedle dalšího velkého souseda, Číny. Ta je více orientovaná na export.


Pokud uvažujete o doplnění svého portfolia o významné indické společnosti, máme pro vás nové dvě stategie.

Fond BNP Paribas India Equity umožní investovat již od 50 EUR do velkých indických společností.
Prostřednictvím Schroders ISF Indian Equity pak do stejného trhu můžete investovat již od 1100 USD.

 

Latinská Amerika


Do naší nabídky nyní přibyl také fond orientující se na akciové tituly z největší země Latinské Ameriky.
Fond BNP Paribas Brazil Equity vám přináší možnost se podílet na vývoji společností kotovaných primárně na největší latinskoamerické burze v Brazíli.  Do tohoto fondu můžete investovat již od 50 EUR.