Převod NN Fondů od Sberbank CZ

07.03.2022 | Novinky

Pokud jste investovali do NN Fondů prostřednictvím Sberbank CZ, tak je nyní můžete převést do KK INVESTMENT PARTNERS, a.s. a ve své investiční strategii dál pokračovat.


Jak postupovat?

V případě, že jste již naším klientem a máte tedy s KK INVESTMENT PARTNERS, a.s. podepsanou komisionářskou smlouvu, stačí, když vyplníte formulář Příkaz k převodu Cenných papírů od jiného distributora ke KKIP, který nám zašlete naskenovaný z vašeho registrovaného e-mailu na adresu klient@kkip.cz . Kvůli ochraně vašich osobních údajů důrazně doporučujeme dokument opatřit heslem.  My vás následně budeme kontaktovat ohledně elektronického podpisu dokumentu pomocí SMS nebo BankID.

Pokud naším klientem ještě nejste, je potřeba abyste s KK INVESTMENT PARTNERS, a.s. nejprve uzavřeli komisionářskou smlouvu. Zavolejte nám na naše zákaznické centrum na telefonní číslo 210 320 101, nechte nám na sebe kontakt a my za vámi pošleme našeho nejbližšího obchodního zástupce.

Můžete si také komisionářskou smlouvu otevřít přímo, nejlépe pomocí BankID. Formulář pro založení smlouvy naleznete na tomto odkazu přímo na stránkách aplikace KKinvestor.

I v tomto případě od vás budeme potřebovat vyplněný formulář Příkaz k převodu Cenných papírů od jiného distributora ke KKIP.  Sepsání tohoto formuláře zajistí náš obchodní zástupce nebo zákaznické centrum.

Nakonec bude potřeba kontaktovat také Sberbank a provést pokyn k převodu i tam.

Je možné převádět všechny NN fondy, do kterých jste ve Sberbank investovali.

O vše ostatní se již za vás postaráme a vy budete moci ve svých investicích s NN Fondy dále pokračovat.