Nový KKinvestor a nové fondy v nabídce

21.04.2022 | Novinky

Na začátek května jsme pro Vás připravili řadu novinek.

                                                                                                                

Nová verze obchodní aplikace pro klienty KKinvestor

Nová verze aplikace KKinvestor přinese klientům lepší přehled o jejich majetku v cenných papírech a nástroje, které jim usnadní investování. Nově si budou moci otevřít v rámci jedné komisionářské smlouvy vedle základního portfolia ještě dalších 9 portfolií a propojit své investice s konkrétním investičním cílem.


Investiční plán pro děti? Rezerva na důchod? Nebo oddělení části investic pro vyplácení renty? V novém KKinvestorovi bude vše možné jednoduše nastavit a sledovat výkonnosti  a strukturu jednotlivých portfolií v čase.
 

   

Příprava platebních příkazů

Nový KKinvestor umožní přípravu platebních příkazů pro jednodušší nákup fondů. Klient si vybere fond a systém připraví platební příkaz včetně QR kódu pro korunové platby. Aplikace také umožní využít jeden nákupní příkaz pro investici do celého portfolia, klient si tak může jednou platbou nakoupit více fondů najednou.
 

 

                                                                                                              

Nové fondy v nabídce KK INVESTMENT PARTNERS, a.s.


Naši nabídku podílových fondů rozšiřujeme o vybrané investiční strategie. I nadále se zaměřujeme na aktivně řízené fondy zaměřené na oblast odpovědného investování.


Vedle fondů NN Investment Partners (Goldman Sachs) bude možné nově investovat také do vybraných fondů dalších významných světových správců – společností BNP Paribas, Fidelity a Schroders. Klienti tak na naší platformě naleznou více než 100 fondů. Do více než z poloviny z nich bude možné investovat v české koruně